Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Редакційна політика PDF Друк

Редакційна політика філії ПАТ НСТУ  "Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя" визначається  Редакційним Статутом  затвердженим  Наказом  Державного  комітету  телебачення  і  радіомовлення  України від 13 серпня 2007 р. № 302.

 

Основні засади редакційної політики філії ПАТ НСТУ  "Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя":

1. Редакційна політика визначає порядок створення, використання та розповсюдження інформації.

2. При створенні, підготовці та розповсюдженні телерадіопрограм та передач філії зобов'язане дотримуватися вимог чинного законодавства України.

3. Інформація, що використовується журналістами для створення телерадіопрограм, повинна бути достовірною, точною, оперативною, об’єктивною, неупередженою та збалансованою.

4. Прагнення до оперативної подачі новини не повинно призводити до порушення будь-якого із стандартів діяльності філії. Особливо це стосується точності і достовірності.

5. Журналісти використовують соціологічні дані, виходячи з рівня авторитетності соціологічної служби, яка проводила дослідження.

6. Інтернет-видання не можуть вважатися достовірним джерелом інформації.

7. При висвітленні кримінальної та правоохоронної тематики (інформації про злочини) журналісти  неупереджено ставляться до підозрюваних, обвинувачених, підсудних, оскільки лише вирок суду дає підставу назвати людину винною у скоєнні злочину.

8. Журналісти філії виключають у своїй роботі ідеї ксенофобії, нацизму, дискримінаційного ставлення до будь-кого за будь-якою ознакою.

9. З метою захисту дітей від  впливу негативної інформації телерадіооб’єднанню забороняється розповсюджувати, а також анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва.

10. Стосунки, що виникають під час рекламної діяльності та спонсорства регулюються Законом України «Про рекламу», «Про благодійництво та благодійні організації» та іншими нормативно-правовими актами, що є обов’язковими до виконання.

11. Не допускається прихована реклама та одержання творчими працівниками телерадіооб’єднання товарів та послуг безкоштовно або за пільговими цінами.

12. Стосунки у всіх підрозділах телерадіооб’єднання будуються на повній довірі та взаємній повазі між членами колективу.


Склад Редакційної ради:

Наливайко Олег Ігорович

Ободович Олександр Олександрович

Романова Вікторія Олександрівна

Юровська Дар'я Юріївна

Лушкарьова Світлана Юріївна

Доценко Лариса Вікторівна

Ковш Олександр Георгійович

Федоренко Олександр Геннадійович