Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Останні Новини
АКЦІЯ ПРОТИ РЕКЛАМИ НАРКОТИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 19:14

miting antinarkotik

“Допоможіть поліції  знайти рекламу наркотиків”  –  під такою назвою 18 липня активісти мітингували під будівлею Криворізького відділу нацполіції. Все через рекламу розповсюдження наркотиків, яку без перешкод можна зустріти на будинках та парканах  – так звану “закладку”. Як уберегти власних дітей  від цікавості спробувати наркотики – далі.

 
ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2017: У АБІТУРІЄНТІВ ЗАЛИШИЛОСЯ 8 ДНІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 19:09

vstupna kompania

Вступна кампанії до вишів-2017 – на екваторі. Вже впродовж двох днів активно працює Єдина електронна база з питань освіти. Уважно прочитавши умови до вступу, можна без проблем подати документи в електронному вигляді, запевняють у приймальних комісіях криворізьких вишів. Позаду – головні труднощі для абітурієнтів. Чи людно нині у приймальних комісіях та чи є прогалини на етапі прийому документів, дізнавалася наша знімальна група.

 
ЖИТЕЛІ КРИВОГО РОГУ ПРОТИ “КРИВОРІЖГАЗУ” (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 19:05

gaz

Багатьох криворіжців не влаштовує політика ПАТ “Криворіжгаз” у питанні встановлення лічильників газу. Головна проблема – загальнобудинкові чи індивідуальні прилади обліку. У газових компаніях вважають: мають право встановлювати  загальні лічильники на  групу споживачів, оскільки на установку індивідуальних лічильників у квартирах коштів не вистачає. Містяни ж вважають, що загальнобудинкові лічильники ніяк не стимулюватимуть їх до економії газу. І йдуть відстоювати свої права у судах. Громадські активісти хочуть допомогти їм у цьому на семінарі, де вчитимуть, як захиститися від свавілля газового монополіста.

 
КРИВБАСВОДОКАНАЛ ПРЕЗЕНТУВАВ АБОНЕНТАМ ОНОВЛЕНІ СЕРВІСИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 липня 2017, 18:21

voda 2

Перші результати реформування адміністративних послуг у Кривому Розі були заслухані на липневому засіданні виконкому міськради. Тоді кільком підприємствам закидали недостатню активність роботи  їх абонентських служб та недотримання головного принципу реформи – клієнтоцентричності. Зниження кількості послуг, наданих консультантами через муніципальний центр «Віза»,  представники деяких підприємств пов’язали з появою нових, власних офісів обслуговування, через що, мовляв, і зменшилося навантаження на «Візу», однак, зауваження пообіцяли взяти до відома. Своєрідним відповідним жестом комунального підприємства «Кривбасводоканал» стало проведення виставки послуг, під час якої запрошеним презентовано оновлені сервіси. 

 
ПРОЕКТ ЕКОКОМБІНАТУ. ПЕРЕРОБКА СМІТТЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 липня 2017, 18:17

pererobka smitya

Сміттєва проблема – не лише проблема львівська. Питання утилізації сміття гостро стоїть по всій Україні. Розв’язати цілий комплекс екологічних проблем, що нині всерйоз турбують і криворіжці, береться «Екосфера». У планах підприємства – спорудження на околиці міста потужного комбінату з утилізації сміття.

 
СПРАВА В’ЯЧЕСЛАВА ВОЛКА (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 18:18

poranenya vovk

17-го липня  так званого «стрілка» по справі В’ячеслава Волка у Центрально-Міському суді Кривого Рогу відпустили під заставу 400 тисяч гривень. У міській прокуратурі № 3 цю інформацію підтверджують, але ніяких коментарів для ЗМІ не дають.

 
ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА У СІМ’Ї. ТРЕНІНГ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 18:15

nasilstvo simya

З 2017-го року в місті реалізовується проект, спрямований на попередження насильства у родині. Цим напрямком займається благодійна організація «Шанс», спонсорську допомогу надають: Фонд народонаселення ООН в Україні та німецьке агентство по співпраці з Україною (GISS). Партнером є українська фундація громадського здоров’я. З квітня у Кривому Розі, в рамках проекту, почав діяти Центр для жінок, які постраждали від гендерно обумовленого насильства. Наразі започатковано низку тренінгів, спрямованих на відпрацювання міжвідомчої взаємодії між державними органами, а також структурами  та службами, які залучаються до вирішення проблеми насильства у родині.

 
ЗАПОВІТНІ КВИТКИ НА ПОТЯГИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 18:12

ukrzaliznicya

Кривий Ріг відпочиває. Квитки на пасажирські потяги в напрямку Півночі, Півдня та Заходу розкуплені на два тижні вперед, завантаженість  пасажирського рухомого складу –  стовідсоткова. У 2017 році криворіжці подорожують менше, ніж у 2016. З 1 по 16 липня було продано на 1800 квитків менше, ніж у тому  році. Але напрямок на море перевантажений. Заповітні квитки у Генічеськ є в наявності тільки з четвертого серпня, а в Одесу – з двадцять четвертого липня. 

 
ВИСТАВКА РОБІТ ІЗ БІСЕРУ СВІТЛАНИ ТЕРЛЕЦЬКОЇ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 18:14

vistavka biser

Квітує літо, а з ним розцвітає і душа. У Центрі творчості інвалідів громадської організації «Разом» презентували виставку робіт із бісеру. Переважна більшість експозиції – квіти, яскраві та неповторні. Орхідеї, троянди, фіалки, а ще  піони, нарциси та тюльпани. І це не оранжерея квітів, а виставка робіт із бісеру Світлани Терлецької. До експозиції увійшли більше 40 експонатів, всі вони особливі. Авторка робіт вже понад 15 років займається бісероплетінням, особливо любить квіти, та за іронією долі має  на них алергію.

 
ЖІНКА: ПРАВА БЕЗ ПРАВ? (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 18:11

centr zaniatosti

Жінкам складніше знайти роботу. Згідно статистиці Криворізького міськрайонного центру зайнятості, шість з десяти претендентів на вільну вакансію - представниці прекрасної статі. Це пов’язано з тим, що місто має гірничо-збагачувальний та металургійний статус. Чи є діючі правові механізми захисту, які допоможуть жінці?

 
ЦЕНТРИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 18:09

bezoplatna pravova_dopomoga

За 3 роки в Україні, в рамках реформування сфери юстиції, створено 550 центрів безоплатної правової допомоги. Їх послугами вже скористалися понад 400 тисяч громадян. У Кривому Розі з липня 2015-го почали працювати 2 таких центри. Якщо у перший рік – 400 звернень громадян, то протягом другого – понад 15 тисяч. Таким  є кількісне вираження проведеної роботи загалом двома Криворізькими міськими центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги. Такі, достатньо прогресуючі показники юристи пов’язують зі зростанням правосвідомості громадян. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 451