Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Останні Новини
ВИСТАВКА У ВР. НЕЗАБУТІ «ЗАБУТІ» НА ВІЙНІ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 19:00

diti polonenih

Вже понад 3 роки у полоні в ОРДЛО знаходяться сотні українських військовослужбовців. Безвісти зниклими та полоненими є й 19 бійців 40-го батальйону «Кривбас». Деякі з них знаходяться у полоні вже більше 1000 днів. Аби ще раз нагадати політикам про долю криворіжців, матері, дружини та військовослужбовці організували у Верховній Раді фотовиставку «Діти полонених».

 
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:08

dor znaki

Це вже 12-та конференція на тему «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти». Першу було проведено ще у 2006-му році в Донецьку, другий рік поспіль вона проходить у Кривому Розі. Цього разу її учасниками стали близько 200  представників різних професій, діяльність яких, так чи інакше, пов’язана з безпекою на дорогах. Ситуація вимагає до себе особливої уваги, бо Україна на сьогодні перша в анти рейтингу з-поміж європейських країн за кількістю ДТП та отриманих наслідків.

 
29 СЕСІЯ. ДЕПУТАТСЬКІ НАВЧАННЯ. ВІЗА. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:05

sobranie sesija

У новому форматі відкрили сьогодні 29-ту сесію міськради криворізькі депутати. У сесійній залі зібралися представники відразу усіх профільних комісій. Заслухали звіти фахівців з основних питань, винесених на розгляд сесії. І лише після цього обговорення продовжать у депутатських комісіях. Таку новацію запропонував секретар Сергій Маляренко. Усе задля того, аби разом проаналізувати та уточнити необхідну інформацію. Раніше фахівці профільних управлінь та відділів ходили по різних комісіях, іноді один і той же звіт доводилося дублювати та роз’яснювати двічі, а то й тричі. 

 
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛІТЕРАТУРНО- ПУБЛІЦИСТИЧНОГО АЛЬМАНАХУ «НА КРИЛАХ НАТХНЕННЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:03

books

Це один з віршів вихованки зразкової літературної студії «Імідж» Ані Черкасової . Разом з її творчими доробками до  альманаху «На крилах натхнення» увійшли сто робіт юних літераторів і кореспондентів  Центрально-Міського району.  На презентацію журналу завітали  небайдужі  до літературної творчості і публіцистики учні. Тематика альманаху, на думку  редакційної колегії,  буде цікавою і дітям, і дорослим. 

 
СЕМІНАР З БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 16 листопада 2017, 19:12

jiu jitsu

Семінар з бразильського джиу-джитсу, що проходив на базі 4-ї школи, зібрав як маленьких, так і дорослих учасників. У Кривому Розі цей вид спорту почав розвиватися близько двох з половиною років тому, і лише цього року для прихильників східних єдиноборств провели вже два семінари за участю майстрів міжнародного рівня.

 
МЕДРЕФОРМА УКРАЇНИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 16 листопада 2017, 19:10

medic

Про реформування медичної галузі, роботу сімейних лікарів, криворіжці знають з власного досвіду. З 2011 року місто бере участь у пілотному проекті медичної реформи. З того часу збільшилась кількість амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Нині функціонує 38, в планах – створення ще 27. Повномасштабно медреформу запустять по всій країні у наступному 2018-му. Але обов’язково буде перехідний період.

 
ПЕНСІЙНА РЕФОРМА. ПЕРЕРАХУНОК. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 16 листопада 2017, 19:04

pensiyniy fond

Якщо у перші дні від моменту набрання чинності Закону про  підвищення пенсій управління Пенсійного фонду говорили про порядок проведення перерахунку, за яким вони почали працювати, то на сьогодні йдеться вже про отриманий результат.У Криворізькому центральному об’єднаному управлінні перерахунок проведено стовідсотково. І хоча всередньому пенсія збільшилася на 920 гривень і, знову ж таки, середній(!) її розмір на сьогодні становить  3049, так звана добавка по деяких категоріях отримувачів дуже різниться. В одному випадку йдеться про кілька тисяч, в іншому – про кілька гривень. Найбільший розмір доплати – до шахтарських пенсій. А ось неочікувано меншу виплату дехто отримав у звязку зі зменшенням коефіцієнту стажу. 

 
ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 16 листопада 2017, 14:11

vikonkom centr

На сьогоднішній день на території Центрально-міського району розташовується 69 комунальних підприємств та закладів: з них 66 – діючих, а 3 – перебувають у стані ліквідації. Загальну  вартість комунальної нерухомості оцінили майже у 614 мільйонів гривень.

 
РЕЗУЛЬТАТИ ПІЛОТУ «СТАЛІСТЬ ВІЛ-ПОСЛУГ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 листопада 2017, 19:29

spid stop

Мета пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг», який проходив у Кривому Розі та Криворізькому районі, – виявлення людей з ВІЛ та своєчасне лікування. Пілот реалізовувало «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», керівництво міста та сільських районів.

 
ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 листопада 2017, 19:22

voleybol

Цьогоріч в економічному інституті запровадили новий спортивний захід – волейбольний матч серед представників молодіжного виконкому Центрально-Міського району і студентів економічного вишу. Змагання пройшли під девізом «Суперстудент-2017».

 
ОРАГІЗАЦІЇ «БАССАЙ-ДАЙ» 20 РОКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 листопада 2017, 19:18

karate

Субота, 9-та ранку. Замість сну у вихідний день - тренування. 10-річний Микита займається карате з 5-ти років. Хлопчик навчається у 5-му класі 74-ї школи. Тут спортсменів готує багаторазовий чемпіон Віталій Галінський, який нещодавно став призером Чемпіонату Європи. Микита зізнається – одного разу йому довелося використати прийоми, аби заспокоїти однокласника-розбишаку.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 478