ПРЕЗЕНТАЦІЯ 3-ї КНИГИ СЕРІЇ ЖЗК: «ВСЕ ЖИТТЯ НА ПУСКОВИХ БУДІВНИЦТВАХ» (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ПРЕЗЕНТАЦІЯ 3-ї КНИГИ СЕРІЇ ЖЗК: «ВСЕ ЖИТТЯ НА ПУСКОВИХ БУДІВНИЦТВАХ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 13 червня 2018, 19:27

books

Книга «Все життя на пускових будівництвах» увібрала спогади про Кривий Ріг середини минулого століття, коли зводили 9 домну «Криворіжсталі» та гірничозбагачувальні комбінати в різних районах міста. Автором збірки став сам головний герой – Борис Антопольський, разом із журналістом Валерієм Гаєвським та ініціатором проекту, головою ГО «Кривий Ріг – рідне місто» Дмитром Степанюком. У 60-70-ті роки Борис Антопольський був куратором масштабного промислового будівництва у Кривому Розі.

На презентації збірки від ГО «Кривий Ріг – рідне місто» отримали відзнаки запрошені на захід місцеві дослідники, ветерани промисловості. Більшість із них добре знали Бориса Антопольського.

Книгу «Все життя на пускових будівництвах» збиралися презентувати ще минулоріч, до 90-річного ювілею Бориса Михайловича, але вдалося це зробити тільки зараз. Журналісти Криворізького суспільного тоді теж привітали Антопольського з ювілеєм і чули ці спогади від автора.

Ініціатор проекту Дмитро Степанюк анонсував: вже у друку наступна книга серії «ЖЗК» – «В окопах Першої Світової», про відомого криворізького історика та журналіста Володимира Бухтіярова. Що ж до третьої збірки, то наклад – тисячу екземплярів ще збираються поповнювати. А всі дорослі та дитячі бібліотеки Кривого Рогу свої примірники вже отримали.