У КРИВОМУ РОЗІ ЗАТРИМАНО ДОРОСЛИХ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУВАЛИ СВОЮ 4-РІЧНУ ДОНЬКУ ДЛЯ ПОРНО (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
У КРИВОМУ РОЗІ ЗАТРИМАНО ДОРОСЛИХ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУВАЛИ СВОЮ 4-РІЧНУ ДОНЬКУ ДЛЯ ПОРНО (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 13 червня 2018, 19:22

policia

У Кривому Розі викрили подружжя, яке знімало порнографічне відео з власною чотирирічною донькою. Про це повідомили у департаменті комунікації Нацполіції України. У квартирі, яку подружжя орендувало у Кривому Розі, провели санкціонований обшук. Вилучили комп’ютерну та відеотехніку, яку подружжя використовувало для створення та розповсюдження порнографічних файлів, а також мобільні телефони. Операцію провели працівники Департаменту кіберполіції та Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції.

Працівники криворізького відділу нацполіції не брали участь у проведенні операції із затримки правопорушників, тому не можуть надати іншої інформації, крім тієї, яка офіційно оприлюднена. Відомо, що подружжя продавало відеофайли в анонімному сегменті мережі Інтернет. Для оплати використовували криптовалюту.

Поліцейські встановили нік-нейм, який використовували зловмисники, за оперативною інформацією, останнє завантаження файлів користувач здійснив кілька діб тому.

«Після того, що робила зі своєю донькою затримана, її неможливо назвати мамою. Я не можу розповісти все те, що ця істота робила з дитиною, але на мою думку, цю жінку вже не виправити», – зазначив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін на сторінці у фейсбук.

Наразі, правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.301. Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі.

Віртуальна спільнота, яка активно обговорує цей випадок, не вважає такий термін відбування покарання справедливим і прийнятним.